Reference

Na základě zkušeností pacientů jiných kryosaun

Reference pacientů navštěvující kryoterapii :

„Před dvěma měsíci jsem prodělala 30 terapií v kryosauně. Léčbu jsem nastoupila pro alergie. Díky této léčbě jsem ztratila alergické kožní reakce a na víc mi docela ustaly bolesti zad a hlavy (krční páteře). Po dobu dvou měsíců od ukončení léčby jsem ještě netrpěla bolestí hlavy. Léčba měla na mě i pozitivní vliv po stránce psychické.“

Absolvovala jsem 10 terapií v kryosauně před 2 měsíci. Trpím pylovou alergií, problémy klimakteria. V současné době nemusím užívat léky na alergii a zlepšila se má fyzická i psychická kondice. Terapii budu určitě opakovat.

Od 7 let trpím lupénkou a ještě nikdy jsem neměl od nemoci víc jak měsíc klid po světelné terapii a různých mastích. Po aplikaci kryosauny spojené se SUP a mastmi dr. Michaelse jsem už půl roku čistý. Provedl jsem 2 kůry po 25 seancích s měsíční přestávkou. Léčbu dr. Michaelse jsem používal již před 2 roky a nebyl tam takový účinek jako nyní.

Absolvovala jsem u pana doktora 10 kryoterapií asi před třemi měsíci – měla jsem velké bolesti hlavy- musí ríci, že mě bolesti hlavy přestaly a když se objeví, tak jen v malé míře. Cítila jsem se i fyzicky velice dobře.

Po 10 kryosaunách se mi zlepšil spánek, prokrvily nohy, které jsme měla 20 let studené. Od té doby (asi 5 mesíců) již nepotřebuji na spaní ponožky. Také moje dcera prodělala 10 procedůr v kryosauně, měla oslabenou imunitu, nehojící se opar v obličeji, na který nic nepomáhalo. Od té doby nemá žádné potíže.

Poprvé jsem kryosaunu navštívila před 3 měsíci kvůli stálým bolestem po operaci kolene. Po absolvování deseti procedur se mi koleno rozhýbalo a také méně otékalo. Pomohlo mi to však nejen s tímto problémem, ale také jsem pak netrpěla únavou a nezlobily mě už ani studené nohy, na které tolik trpím. Nyní jsem se rozhodla pro opakování procedury pro opětovné „dobití baterek“.

Terapii jsem absolvovala, protože jsem měla časté bolesti hlavy, velké bolesti kloubů a trpěla jsem nespavostí. Nyní jsem 14 dní po terapii a cítím se skvěle. Mám mnohem více energie, klouby ani hlava nebolí a mohu dobře spát. Rozhodně budu tuto terapii za čas znovu opakovat.

Před třemi měsíci jsem prodělala 10x terapii v kryosauně. Zahojily se mi koutky, opary. Ustoupily mi zažívací potíže. Určitě doporučuji.

Před 10 měsíci jsem podstoupila léčbu v kryokabině. Trpím atopickým exémem, který se mi po dobu léčby zlepšil. Nyní se již téměř neobjevuje, proto podstupuji terapii ještě preventivně.

Před pěti měsíci jsem prodělala 10 terapií i manžel. Měla jsem bolesti kolen, které po této terapii ustoupily. Manžel trpěl bolestmi zad, nyní nemá problém s ohýbáním. Dále trpím chorobou lýchen, jedná se o vyrážku i tato choroba je nyní na ústupu.

Před 10 měsíci jsem absolvovala 10xkabinu, před tím jsem měla potíže s kyčlem, kolena a kotník, nyní bolesti přestaly a už jsem si nevzala prášek proti bolesti, prostě ho nepotřebuji. Velký dík patří panu doktoru Vacíkovi, že mě k tomu přesvědčil, každému doporučuji.

Po kryosauně jsem se cítila výborně. Lupénka se velmi zklidnila a naopak ustoupila až na ½ roku. Po absolvování kůry jsem cítila celkové zklidnění celého organismu, včetně psychiky. Dobrá nálada, pohoda a klid. Naprosto nejsem nervózní a přecitlivělá. Vlastně jsem v pohodě.

Po kryosauně se můj syn cítil výborně. Měl problémy s únavou, cítil se unavený, ospalý. Před působením kryosauny spal 16 hodin denně, bolelo ho celé tělo. Neměl o nic zájem. Účinky kryosauny se projevily Už po 3 dávce. Velice jsme byli spokojeni. Nyní je v pohodě.

Po kryosauně jsem se cítila skvěle. Přestaly moje problémy s migrénami a bolestÍ kolen (artróza). Tento stav vydržel poměrně dlouho- migrény se nedostavily po celý rok, bolesti kolen půl roku.

Po kryosauně jsem již více jak rok a půl přestal mít problémy s bolestmi zad. Více jak 10let jsem se bez úspěchu léčil s vyhřezlými ploténkami a stále nepřicházelo zlepšení. Konečně nastalo zlepšení – a rok a půl se cítím dobře.

Dříve jsem trpěla ekzémy a opary. Před rokem jsem navštívila kryosaunu a na osm měsíců jsem měla po starostech – ani jeden opar ani vyrážka. Proto jsem neváhala a proceduru navštěvuji znovu a znovu.

V létě každý rok jsem se trápila s pilovým astmatem. Různé inhalátory atd. proto jsem před rokem začala chodit do kryosauny. Nechtěla jsem tomu věřit, ale už jsem nemusela používat inhalátor, ani brát tablety. Letos jsem se ani nerozmýšlela a začala chodit zas. Kromě toho je člověk víc aktivní!

Před rokem u mě začali problémy s únavou a spánkem. Mohl jsem klidně spát 16 hodin, to nebyl žádný problém. Po používání kryosauny se můj stav rozhodně zlepšil, už při 3 návštěvě jsem pociťoval změnu. Únava byla menší a spánek se stáhl na dobrých 9 hodin. Po půl roce opět začala únava spánek, takže jsem opět navštívil kryosaunu a opět s dobrým výsledkem.

Před dvěma lety jsem prodělala 10 kryosaun a moc mi pomohla. Měla jsem alergii a vyrážku. Nemohli mi dát žádné léky, tak mi doporučili toto a moc mi to pomohlo. (těhotenství)

Před 2 lety jsem absolvovala 20x kryosaunu pro revmatické a psoriatické obtíže. Od cca 3. návštěvy jsem pociťovala značnou úlevu od bolesti a po ukončení léčby jsem se cítila velmi dobře a nabitá energií. Nemusela jsem brát žádné léky proti bolesti. Účinky přetrvávaly po dobu mnoha měsíců.

15. let vyrážka mezi hýžděmi. Jakákoliv léčba různými lékaři byla neúčinná. Po návštěvě pana doktora Vladimíra Vacíka se léčím jeden měsíc a léčba je velice účinná. Vyrážka se ztrácí.

Po kryosauně, kterou jsem absolvovala, jsem se cítila mnohem lépe. Mám RS, bolesti hlavy, astma, syndrom neklidných nohou. Můj stav se opravdu zlepšil a po dlouhé době jsem se cítila opravdu zdravě. Kdo jí může absolvovat – doporučuji a hlavně jednou nebo dvakrát opakovat.

Před třemi roky jsem absolvovala kryosaunu, která mi moc pomohla od bolesti kyčle. Můj stav se opravdu moc zlepšil.

Kryosaunu jsem navštívila z důvodu lupénky, kterou trpím asi 14 let. Nikdy jsem nebyla takhle čistá jako po 10 návštěvách sauny. Všem doporučuji. Jsem moc a moc spokojená!

Zdroj: http://www.koznicaslav.cz/reference.php